top of page

Beni Yıka Hybrid Komple Uygulama

 

Beni Yıka Standart Otomobil Yıkama​

Bir aracın saatteki hızı 50 Km’den fazla olduğunda araç yüzeyi ile hava basıncı arasında zıt yönlü bir hava akımı oluşur. Bu hava akımı havadaki tozların araç yüzeyine adeta bir mıknatıs gibi yapışmasına ne olur. Boya yüzeyinde yoğun kir tabakası oluşması sonucunda oldukça kötü bir görüntü ortaya çıkar…

 

Boya yüzeyine yapışan bu toz zerrecikleri basınçlı su ile asla çıkartılamaz. Su ile yüzeye tam temas etmeyen kirler çıkartılabilir. Yüzeye tamamen yapışan toz zerrecikleri aracın boyasının cansız ve mat bir görünüm sergilemesine neden olur.

 

Araç yüzeyinde oluşan bu toz zerreciklerinin temizlenebilmesi için su yeterli olmaz. Bunun için şampuan ve sünger olması gerekir. Şampuanın yumuşaklık ve kayganlık sağlaması bu tür yoğun lekelerden kurtulabilmeyi sağlar. Süngerin ise yüzeyin yoğun yerlerine temas etmesi sayesinde bu tür kirlerden kolaylıkla kurtulabilir, boya yüzeyinin parlak ve canlı bir görünüme kavuşabilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Boya yüzeyinde şampuanın kullanılması sayesinde toz zerreciklerinin yerini şampuanın cila zerrecikleri alır ve bu cila zerrecikleri boyanın olduğundan çok daha parlak bir şekilde gözükmesini sağlar. Boya yüzeyine ışığın kuvvetli bir şekilde yansımasını sağlayan cila zerrecikleri ile aracınız adeta sıfır bir görünüme kavuşur.

 

Uyarı: Beni Yıka Üsküdar uygulama merkezinde tercih edilen Beni Yıka Şampuan’ın ph değeri 7,5 – 8 arasındadır. Bu sayede temizlik esnasında asla yüzeye zarar verilmez. Boya yüzeyine zarar vermeyen Beni Yıka şampuan çok daha kaliteli bir parlaklık elde edilmesine olanak tanır.

 

Beni Yıka Üsküdar uygulama merkezini diğerlerinden ayıran en önemli özellik kirin, pasın, aracın ve çiziğin derinliğine göre üretilmiş ayrı ayrı ürünler kullanılmasıdır. Beni Yıka ürünleri asla aracın boya yüzeyine zarar vermeyecek bir kalitededir.

 

Hatırlatma: Beni Yıka ürünleri sadece boya yüzeyine değil çevreye de zarar vermez. İnsanın ve Beni Yıka yapısına zarar vermeyecek doğallıkta üretilen Beni Yıka ürünlerini tercih etmenizi önemle tavsiye ediyoruz.

 

Aracın Dış Temizliği Uygulama Aşamaları

 

 • Aracın dışı basınçlı su ile kir ve lekelerden arındırılır.

 

 • Aracın jantlarına Beni Yıka jant temizleyici sprey sıkılarak balata tozları ve inatçı kirler söküp atılır.

 

 • Aracın dış temizliği için son aşama şampuanlamadır. Beni Yıka konsantre şampuan püskürtülerek süngerle ve mikrofiber bezle iyi ovalanır ve yüzeye yapışan toz zerrecikleri kolayca çıkartılır. Aracın marşpiyel ve lastikleri de süngerle hafif basınçlı bir şekilde ovalanarak kirlerden arındırılır. Son olarak da tüm yüzey suyla durulanarak temizlenir.

 

Aracın Kurulanması Uygulama Aşamaları

 

 • Güderi bez ile aracın kaporta yüzeyi, camları, aynaları, fitilleri ve kapı panelleri silinerek kurulanır.

 

 • Daha sonrasında aracın jantları iyice kurulanır.

 

 • Beni Yıka lastik jel ile aracın lastikleri parlatılır.

 

Aracın İç Temizliği Uygulama Aşamaları

 

 • Aracın içine ve bagaj kısmına hava sıkılır ve bu sayede tüm tozların yüzeye çıkması sağlanır. Daha sonra ise elektrikli süpürge ile vakumlama yapılır.

 

 • Kapı panelleri, döşemeler, plastik aksamlar ve torpido gözü nemli bir bezle silinir.

 

 • Araç camları Beni Yıka ürünleri arasında yer alan Beni Yıka Cam Temizleyici ile temizlenir ve kurulanır.

 

 • Beni Yıka plastik temizleyici ve koruyucu ürün ile aracın plastik paspasları temizlenir. Halı paspaslar temizlenir.

 

Bu işlemler aracın niteliğine ve kirin yoğunluğuna göre değişkenlikler göstermektedir. Ortalama süre ise 30 dakikadır.

 

Hizmet Standardı

 

 • Basınçlı yıkama makinesi ile otomobilin dış kısmı kirlerden arındırılır.

 

 • Otomobilin jantları toz ve lekelerden arındırılır.

 

 • Aracın dış yüzeyi durulanarak temizlenir.

 

 • Otomobil paspasları yıkanır ve kurulanır.

 

 • Otomobilin iç kısmına hava tutulur ve süpürge yardımı ile vakumlama yapılarak temizlenir.

 

 • Aracın iç yüzeyindeki plastik aksamların tozu alınır.

 

 • Araç camları içten ve dıştan temizlenir.

 

 • Araç lastikleri parlatılır.

Uyarı: Beni Yıka Üsküdar uygulama merkezinde her hizmetin bir standardı bulunmaktadır. Bu standartlar ile alacak olduğunuz hizmetin kalitesi artar ve hizmet sizin için garanti kapsamına alınır.

 

Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma

 

Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma hizmetlerinde kullanılan Beni Yıka motor temizleyici ürün ile motor odası, temizliğini ve canlılığını uzun bir süre korumaktadır. Antistatik ve hoş kokulu Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma ürünü ile motor yüzeyi ve kaput içerisindeki kaplama yüzeylerinde oluşan kirler yüzeye hasar vermeden yoğun bir şekilde temizlenir.

 

Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma Hizmetleri Uygulama Aşamaları

 

 • Motorun elektronik bağlantı soketlerine koruyucu ve yağlayıcı Beni Yıka ürünü püskürtülerek bu bölgenin su geçirmez bir yapıya bürünmesi sağlanır.

 

Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma ürünün su itici özelliği sayesinde motor aksamlarında pas ve korozyon gibi etkilerin oluşması önlenir. Motorun yıkanması sırasında veya sonrasında oluşabilecek problemlerin engellenmesi su itici özelliği sayesinde yok edilir.

 

 • Motor temizliği için özel olarak üretilen Beni Yıka motor temizleyici ürün sayesinde kaput içi ve motor odalarındaki tüm noktalar en ince ayrıntısına kadar korunur.

 

Beni Yıka Motor Temizleyici ürün 10-10,5 Ph değeri ile güçlü alkolik özelliğe sahiptir. Beni Yıka temizlik ürünleri kirin niteliğine göre kullanılmaktadır. Her kir ve leke için ayrı ayrı üretilmiş olan Beni Yıka temizlik ürünleri kullanılmaktadır.

 

 • Motor odası temizlendikten sonra kuruma işlemleri uygulanır ve ardından koruma işlemlerine başlanır.

 

Bu uygulama sonrasında Hindistan cevizi kokusu içeriğiyle tertemiz bir motor odası görünümü kazandırılır. Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma hizmetleri sonrasında bu bölgeler uzun bir süre kötü kokular üretmez.

 

Uyarı: Sıklıkla belirtmiş olduğumuz gibi Beni Yıka uygulama merkezlerinde gerçekleştirilen temizlik ve koruma hizmetleri kirin ve lekenin türüne göre değişen standartlar ile verilmektedir. Kirin yoğunluğuna ve niteliğine göre de ayrı ayrı Beni Yıka temizleyici ürünler kullanılabilir. Beni Yıka uygulama merkezlerini diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi de budur.

 

Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma İşleminin Faydaları

 

 • Motor üzerindeki kir ve lekelerden dolayı ısınan motordan yayılan kötü kokular giderilir.

 

 • Motorun üzerinde kir ve lekelerden dolayı oluşan aşınmalar önlenir ve bu sayede motorun çok daha uzun ömürlü olması sağlanır.

 

 • Kir ve lekelerden dolayı motorun soğumasının engellenmesinin önüne geçilir.

 

 • Yağlanma ve kirlenmeden kaynaklanan lastik aksamlarının aşınmasının önüne geçilir.

 

 • Aracınızın değerinin düşmesi Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma hizmetleri sayesinde önlenir.

 

Uyarı: Beni Yıka Üsküdar uygulama merkezinde verilen her hizmet bir standarta bağlanmıştır. Bu nedenle alacak olduğunuz her hizmetin uygulama aşaması ve zamanı bu standartlara göre uygulanır ve garanti altına alınır.

 

Beni Yıka Jant Temizleme ve Koruma

 

 

Beni Yıka Üsküdar uygulama merkezinde jant temizleme ve koruma işlemleri büyük bir profesyonellikle son teknolojik ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Araç jantları üzerine uygulanan Nano teknolojik ürün sayesinde jantın kirlenmeye karşı koruması çok daha uzun sürer.

 

Jant Koruma İşlemi Uygulama Aşamaları

 

 • Otomobilin jantlarındaki kaba kirler öncelikle temizlenir. (Jantlar basınçlı su ile kirlerden arındırılır)

 • Otomobilin jantlarındaki yoğun yağ lekeleri ve balata tozları temizlenir.

 • Jantlar basınçlı hava yardımı ile kurulanır.

 • Temizleme işlemleri yapılan jantlara Beni Yıka ürünleri ile koruma işlemi yapılır.

 • Otomobilin lastikleri parlatılır ve koruma altına alınır.

Beni Yıka Üsküdar uygulama merkezinde gerçekleştirilen Beni Yıka jant temizleme ve koruma işlemlerinde Ph değeri 7,5 olan Beni Yıka jant temizlik ürünleri kullanılır. Uygulama esnasında jantlar vişne rengine bürünür ve basınçlı su ile mükemmel bir şekilde jantlar temizlenir.

 

Önemli Teknik Bilgi: Beni Yıka jant temizleme ve koruma işlemlerinde ph değeri 7,5 olan Beni Yıka jant temizleme ürünleri kullanılır. Beni Yıka temizlik ürünlerinin en önemli avantajı uygulandığı yüzeye asla zarar vermeden yoğun bir temizlik yapılabilmesine olanak tanımasıdır. Beni Yıka ürünleri uygulanan yüzeyin rengine, dokusuna ve metaryaline asla zarar vermez.

 

Jant koruyucu yüksek nano teknolojisine sahip Beni Yıka ürünleri sayesinde jant yüzeyinde kısa bir sürede ince ve düzgün sert tabaka oluşturulur.

Beni Yıka Nano Jant temizleme ve koruma ürünleri tüm jant modellerinde uygulanabilir. Sıfır jantlara temizleme işlemi yapıldıktan hemen sonra koruma işlemleri rahatlıkla yapılabilir.

 

Önemli Teknik Bilgi: Beni Yıka mühendisleri tarafından yoğun bir çalışma sonucunda üretilen Beni Yıka jant temizleme ve koruma ürünleri nano teknolojisi ile üretilmektedir. Araç jantının yüzeyinde yoğun bir katman oluşturan bu ürünler sayesinde jantın uzun bir süre koruma altına alınması sağlanır.

Beni Yıka uygulama merkezlerinde her hizmetin bir standartı bulunmaktadır. Bu nedenle uygulama merkezlerimizden alacak olduğunuz hizmetlerin bu standartlar ile korunduğunu hatırlatalım…

 

 

Beni Yıka Detaylı İç Temizlik ve Ozonla Sterilizasyon

 

Detaylı Beni Yıka iç temizlik ve sterilizasyon hizmetleri ile döşemelerin rengine ve dokusuna zarar verilmeden temizlik yapılabilmesi sağlanır. Temizlik ürünlerinden mültistar özel formülü ve 12-13 seviyelerindeki Ph değeri ile kaliteli bir temizlik yapılabilmesine olanak tanımaktadır…

 

Temizliği yapılan aksamlar yumuşatıcı özelliği olan ürünler ile özel korumaya alınır. Yapılan Beni Yıka Detaylı iç temizlik ve sterilizasyon işlemlerinde ozonla temizlik işlemleri uygulanarak aracın içindeki kötü kokuların giderilmesi ve oluşabilecek kötü kokuların engellenmesi sağlanır.

 

Kir ve Lekeler

 

Aracınızın içinde oluşan en ağır kir ve lekeler Beni Yıka AR-GE mühendisleri tarafından özel olarak üretilen temizlik malzemeleri ile temizlenir ve bu temizlik ürünler ile uzun süreli koruma sağlanır. Kaliteli ham maddeye sahip olan Beni Yıka temizlik ürünleri ile temizliği yapılan kısımların dokusuna ve rengine zarar verilmesi önlenir. Kir ve lekelerin niteliğine göre Beni Yıka tarafından özel olarak üretilen temizlik malzemelerinden birini seçebilirsiniz.

 

Önemli Teknik Bilgi: Beni Yıka mühendisleri tarafından özel olarak üretilen temizlik ürünleri güçlü bir alkalik özelliğe sahiptir. Bu da temizliğin yüzeye zarar vermeden kolayca giderilebilmesini sağlamaktadır.  Ayrıca Beni Yıka mühendisleri tarafından üretilen Beni Yıka temizlik ürünleri kirin niteliğine özel olarak çeşit çeşit üretilmiştir. Temizlenecek olan ürünün niteliklerine uygun olarak en iyi Beni Yıka temizlik ürünlerini seçebilirsiniz.

 

Aracın Klima Kanalları ve Dip Bölgelerin Temizlenmesi

 

Aracın havalandırma kanalları, gösterge panelleri, klima kanalları ve ön çekmece cam fitilleri gibi ulaşılması zor olan bölgeler Beni Yıka ürünleri ile hiçbir aksama zarar verilmeden temizlenebilmektedir. Beni Yıka mühendislerinin ciddi bir AR-GE çalışması sonucunda üretilen ürünler ile klima kanallarını ve aracın birçok dip bölgesini başarılı bir şekilde temizleyebilirsiniz.

 

Plastik Aksam ve Deri Döşemelerin İnatçı Kir – Lekelerden Temizlenmesi ve Korunması

 

Aracınızın içerisindeki tüm plastik aksamlar Beni Yıka temizlik ürünleri ile temizlenmesi sayesinde ilk günkü görünümüne kavuşturulur. Torpido ve plastik temizleyici ve yenileyici Beni Yıka temizlik ürünleri ile bu tür plastik aksamlar oldukça başarılı bir şekilde temizlenir ve ilk günkü görünümüne kavuşturulur.

Deri ve vinil döşemeler Beni Yıka ürünleri ile yüzeye zarar verilmeden kaliteli bir şekilde temizlenmektedir.

Önemli Uyarı: Diğer işletmelerden farklı olarak Beni Yıka uygulama merkezlerinde plastik aksam ve deri döşemelerin kir ve lekelerden temizlenmesi ve korunması işlemi çeşit çeşit Beni Yıka temizlik ürünleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Yani Beni Yıka profesyonelleri kirin niteliğine en uygun Beni Yıka temizleyiciyi seçerek etkin temizlik ve koruma sağlamış olur.

 

Bagaj İçinin Temizlenmesi

 

Bagaj içinin temizlenmesi de kritik bir öneme sahiptir. Aracın en çok kirlenebilen bölümleri arasında yer alan bagaj içinin temizlenebilmesi için özel olarak üretilen Beni Yıka ürünleri tercih edilmelidir. Yüzeye zarar verilmeden yapılan bu işlemler neticesinde uzun süreli yoğun koruma sağlanır.

 

Araç Camlarının Temizlenmesi

 

Araç cam yüzeylerinin eskisinden daha kaliteli bir görünüme kavuşabilmesi amacıyla Beni Yıka mühendisleri tarafından oldukça kaliteli temizlik malzemeleri üretilmiştir. Görüş netliği sağlayan ve aracın cam yüzeyinin başarılı bir şekilde korunabilmesini sağlayan bu özel temizlik ürünlerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Aracın İçinin Ozonla Sterilizasyonu

 

Beni Yıka uygulama merkezlerinde aracınızın içi ozan ile temizlenmektedir. Yaklaşık olarak 20 dakika uygulanan ozan ile temizleme işlemleri sonrasında kötü kokular giderilmiş olur ve aracın temizlik koruması uzun bir süre sağlanmış olur. Aracın içindeki virüsleri ve bakterileri %99 oranında yok etmeye olanak tanıyan Ozan ile temizleme işlemleri için sizlere Beni Yıka uygulama merkezlerine bekliyoruz.

Önemli Uyarı: Birçok kalitesiz temizlik ürününün aksine Beni Yıka ürünleri temizlik sonrasında uzun süre solunulmasına neden olan havanın insan sağlığına zarar vermesini önler. Bunun için sertifikaya sahip olan tek temizlik markası olan Beni Yıka markasını sağlınız için tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

 

Beni Yıka Hizmetlerinin Uygulanma Aşamaları

 

 • Kapı menteşe ve kilitleri temizlenir.

 • Otomobilin dış yüzeyi temizlenir.

 • Aracın iç kısmına kaliteli bir temizlik yapılır ve uzun süreli koruma işlemleri sağlanır.

 • Koltuk kızakları temizlenir.

 • Otomobilin iç kısmında ulaşılması zor olan bölgeler büyük bir titizlik ile temizlenir.

 • Araç içi hava kanalları temizlenir.

 • Otomobil aynaları içten ve dıştan temizlenir.

 • Otomobilin içi kurutulur.

 • Aracın içindeki plastik aksamlar koruma altına alınır.

 • Son olarak ozon ile dezenfektasyon işlemleri uygulanır.

Tüm bu işlemler yaklaşık olarak 4 saat sürmektedir. Zamanlama aracın niteliğine göre değişkenlik gösterebilmektedir…Beni Yıka Klima Dezenfekte

 

 

Beni Yıka Komple İç Koruma

 

Beni Yıka Komple İç Koruma ürünü Beni Yıka mühendislerinin yıllardır ciddi bir çalışması sonucunda üretilmiştir. Otomobillerin iç mekanlarında bulunan kapı döşemeleri, bakalit, fitil, deri, vinil ve koltuk döşeme yüzeylerine zarar vermeden temizlemeye olanak sağlayan bu ürün ile uzun yıllar tam koruma da sağlanabilmektedir…

 

Beni Yıka Komple İç Koruma Ürünün Avantajları

 

Beni Yıka Komple İç Koruma ürünü ile derinin esneklik ve yumuşaklık özelliğini yitirmemesi yani derinin kuruyup çatlamasının önüne geçilmeye çalışılır. Beni Yıka ürünleri arasında yer alan Beni Yıka Komple İç Koruma ile derinin tüm özelliklerini koruyabilmesi sağlanır.

 

Beni Yıka Komple İç Koruma Ürünü ile aracın iç aksamlarının zararlı güneş ışınlarından korunabilmesi sağlanır. Beni Yıka koruma ürünleri tozun ve kirin deri yüzeylerine yapışmasını önler. Beni Yıka personelleri tarafından yapılan uygulama neticesinde ürün araç koltuk liflerini sarar ve bu sayede kirlerin yüzeye nüfuz etmesini önler.

 

Beni Yıka Komple İç Koruma ürünü derinin kendine has özelliklerini korumasını sağlar. Aracın içerisinde kaza sonucunda oluşabilecek su ve yağ bazlı lekelerin kolayca temizlenebilmesi sağlanır. Beni Yıka Komple İç Koruma ürünü sayesinde yoğun bir koruma sağlandığından dolayı aracın ikinci el değerinde herhangi bir düşüş yaşanmaz.

 

Beni Yıka uygulama merkezlerinde yaptıracak olduğunuz Beni Yıka Komple İç Koruma hizmetleri sonrasında iç mekân aracınızı almış olduğunuz ilk günkü görünümüne kavuşur. Beni Yıka Komple İç Koruma hizmetleri yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir. Bu süre aracınızın niteliğine bağlı olarak değişkenlikler gösterir.

 

Hybrid Komple Uygulama Gyeon Q2 Mohs EVO

 

Efsanevi Q² MOHS kaplamamız tamamen yeniden tasarlandı ve artık araç bakım endüstrisinde floro modifiye polisilazan teknolojisinin dünyada ilk kez kullanımını içeriyor.

 

 

 

Benzersiz Teknoloji

 

Q² Mohs EVO, araç bakım endüstrisinde ilk kez floro modifiye polisilazanlar kullanılmıştır. Bu neden bu kadar önemli? Polisilazanların öncül aşamalarda değiştirilmesi, her düzeyde muazzam faydalar sağlar: dayanıklılık, kimyasal direnç veya kullanım kolaylığı. Sürmesi ve silinmesi inanılmaz derecede kolaydır ve kimyasallara karşı son derece dayanıklıdır. Kaygan, pürüzsüz ve çok dayanıklı. Parlaklık ve aşırı hidrofobik sadece katma değerdir.

Kurulama  

 • Aracın kaporta yüzeyi, aynaları, camları, kapı panelleri ve fitilleri Beni Yıka kurulama bezi ile silinerek kurulanır.

 • Aracın jantları silinerek kurulanır.

 • Aracın lastikleri Beni Yıka Jel ile parlatılır.

İç Temizliği  

 • Aracın içi ile bagajı hava sıkılarak tüm tozlar yüzeye çıkarıldıktan sonra elektrikli süpürge ile vakumlanarak temizlenir.

 • Aracın döşemeleri, kapı panelleri, torpido ve diğer plastik aksamları nemli bir bez ile silinerek yüzeyde kalan tozlar temizlenir.

 • Aracın camları Beni Yıka cam temizleyici ile mükemmel temizlenir ve kurulanır.

 • Aracın plastik paspasları Beni Yıka plastik temizleyici ve koruyucu, halı paspaslar ise Beni Yıka ürünü ile mükemmel temizlenir.

Koch Chemie SO 01 SPREY KAPLAMA:

 

Aracın dış temizliği bittikten sonra boya yüzeyi Koch Chemie SO 01 Sprey Kaplama ürünü uygulanarak boya yüzeyi adeta Seramik Kaplama Uygulaması yapılmış boya yüzeyleri gibi parlar, su itici efekte ve renk derinliğine sahip olur. Boya yüzeyleri göz kamaştırıcı bir parlaklığa kavuşturulur ve koruma altına alınır (En az 1 ay boyunca bu parlaklık ve koruma devam eder).

Boya yüzeyine uygulanan boya yüzey kaplama tekniklerinin son seyiyesi olan CC EVO Ceramic Kaplamanın içeriği olan Si-C teknolojisi bu ürünün de içeriğini oluşturmaktadır.

Aynı zaman da bu yıkama hizmeti, tüm CC EVO uygulanmış araçları garanti süresi içinde ışıl ışıl bir görünümde kullanmanızı ve yaptırmış olduğunuz EVO kaplamanın sürekli bakım ve tazelenmesini sağlar.

Ek  Hizmetler 

 • Aracın aynalarının dış plastiği ve diğer plastik aksamları Koch Chemie plastik temizleyici ve yenileyici ile koruma altına alınır.

 • Aracın iç plastik aksamları ve torpidosu Koch Chemie TS Top Star İpek Mat ve plastik yenileyici ile ilk günkü haline getirilir.

 • Aracın deri döşemeleri Koch Chemie deri losyonu koruma altına alınır.

Aracın cam suyuna Beni Yıka Yazlık Cam suyu konulur.

İşlem Süresi: Aracın kirlilik ve boyutuna bağlı olarak 60-120 dakika arasındadır.

Beni Yıka Ürünleri; Çevreye, insan ve hayvan sağlığına zarar vermediğine dair sertifikalara sahiptir.

Beni Yıka Ürünleri; Kullanılan yüzeyin rengine, dokusuna ve materyaline zarar vermez.

bottom of page