top of page

Beni Yıka Premium Perfect Tam Koruma Paketi

Beni Yıka Standart Otomobil Yıkama

Bir aracın saatteki hızı 50 Km’den fazla olduğunda araç yüzeyi ile hava basıncı arasında zıt yönlü bir hava akımı oluşur. Bu hava akımı havadaki tozların araç yüzeyine adeta bir mıknatıs gibi yapışmasına ne olur. Boya yüzeyinde yoğun kir tabakası oluşması sonucunda oldukça kötü bir görüntü ortaya çıkar…

 

Boya yüzeyine yapışan bu toz zerrecikleri basınçlı su ile asla çıkartılamaz. Su ile yüzeye tam temas etmeyen kirler çıkartılabilir. Yüzeye tamamen yapışan toz zerrecikleri aracın boyasının cansız ve mat bir görünüm sergilemesine neden olur.

 

Araç yüzeyinde oluşan bu toz zerreciklerinin temizlenebilmesi için su yeterli olmaz. Bunun için şampuan ve sünger olması gerekir. Şampuanın yumuşaklık ve kayganlık sağlaması bu tür yoğun lekelerden kurtulabilmeyi sağlar. Süngerin ise yüzeyin yoğun yerlerine temas etmesi sayesinde bu tür kirlerden kolaylıkla kurtulabilir, boya yüzeyinin parlak ve canlı bir görünüme kavuşabilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Boya yüzeyinde şampuanın kullanılması sayesinde toz zerreciklerinin yerini şampuanın cila zerrecikleri alır ve bu cila zerrecikleri boyanın olduğundan çok daha parlak bir şekilde gözükmesini sağlar. Boya yüzeyine ışığın kuvvetli bir şekilde yansımasını sağlayan cila zerrecikleri ile aracınız adeta sıfır bir görünüme kavuşur.

 

Uyarı: Beni Yıka Üsküdar uygulama merkezinde tercih edilen Beni Yıka Şampuan’ın ph değeri 7,5 – 8 arasındadır. Bu sayede temizlik esnasında asla yüzeye zarar verilmez. Boya yüzeyine zarar vermeyen Beni Yıka şampuan çok daha kaliteli bir parlaklık elde edilmesine olanak tanır.

 

Beni Yıka Üsküdar uygulama merkezini diğerlerinden ayıran en önemli özellik kirin, pasın, aracın ve çiziğin derinliğine göre üretilmiş ayrı ayrı ürünler kullanılmasıdır. Beni Yıka ürünleri asla aracın boya yüzeyine zarar vermeyecek bir kalitededir.

 

Hatırlatma: Beni Yıka ürünleri sadece boya yüzeyine değil çevreye de zarar vermez. İnsanın ve Beni Yıka yapısına zarar vermeyecek doğallıkta üretilen Beni Yıka ürünlerini tercih etmenizi önemle tavsiye ediyoruz.

 

Aracın Dış Temizliği Uygulama Aşamaları

 

 • Aracın dışı basınçlı su ile kir ve lekelerden arındırılır.

 

 • Aracın jantlarına Beni Yıka jant temizleyici sprey sıkılarak balata tozları ve inatçı kirler söküp atılır.

 

 • Aracın dış temizliği için son aşama şampuanlamadır. Beni Yıka konsantre şampuan püskürtülerek süngerle ve mikrofiber bezle iyi ovalanır ve yüzeye yapışan toz zerrecikleri kolayca çıkartılır. Aracın marşpiyel ve lastikleri de süngerle hafif basınçlı bir şekilde ovalanarak kirlerden arındırılır. Son olarak da tüm yüzey suyla durulanarak temizlenir.

 

Aracın Kurulanması Uygulama Aşamaları

 

 • Güderi bez ile aracın kaporta yüzeyi, camları, aynaları, fitilleri ve kapı panelleri silinerek kurulanır.

 

 • Daha sonrasında aracın jantları iyice kurulanır.

 •  

 • Beni Yıka lastik jel ile aracın lastikleri parlatılır.

 •  

 • Aracın İç Temizliği Uygulama Aşamaları

 

 • Aracın içine ve bagaj kısmına hava sıkılır ve bu sayede tüm tozların yüzeye çıkması sağlanır. Daha sonra ise elektrikli süpürge ile vakumlama yapılır.

 

 • Kapı panelleri, döşemeler, plastik aksamlar ve torpido gözü nemli bir bezle silinir.

 

 • Araç camları Beni Yıka ürünleri arasında yer alan Beni Yıka Cam Temizleyici ile temizlenir ve kurulanır.

 

 • Beni Yıka plastik temizleyici ve koruyucu ürün ile aracın plastik paspasları temizlenir. Halı paspaslar temizlenir.

 

Bu işlemler aracın niteliğine ve kirin yoğunluğuna göre değişkenlikler göstermektedir. Ortalama süre ise 30 dakikadır.

 

Hizmet Standardı

 

 • Basınçlı yıkama makinesi ile otomobilin dış kısmı kirlerden arındırılır.

 • Otomobilin jantları toz ve lekelerden arındırılır.

 • Aracın dış yüzeyi durulanarak temizlenir.

 • Otomobil paspasları yıkanır ve kurulanır.

 • Otomobilin iç kısmına hava tutulur ve süpürge yardımı ile vakumlama yapılarak temizlenir.

 

 • Aracın iç yüzeyindeki plastik aksamların tozu alınır.

 

 • Araç camları içten ve dıştan temizlenir.

 

 • Araç lastikleri parlatılır.

Uyarı: Beni Yıka Üsküdar uygulama merkezinde her hizmetin bir standardı bulunmaktadır. Bu standartlar ile alacak olduğunuz hizmetin kalitesi artar ve hizmet sizin için garanti kapsamına alınır.

 

Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma

 

Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma hizmetlerinde kullanılan Beni Yıka motor temizleyici ürün ile motor odası, temizliğini ve canlılığını uzun bir süre korumaktadır. Antistatik ve hoş kokulu Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma ürünü ile motor yüzeyi ve kaput içerisindeki kaplama yüzeylerinde oluşan kirler yüzeye hasar vermeden yoğun bir şekilde temizlenir.

 

Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma Hizmetleri Uygulama Aşamaları

 

 • Motorun elektronik bağlantı soketlerine koruyucu ve yağlayıcı Beni Yıka ürünü püskürtülerek bu bölgenin su geçirmez bir yapıya bürünmesi sağlanır.

 

Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma ürünün su itici özelliği sayesinde motor aksamlarında pas ve korozyon gibi etkilerin oluşması önlenir. Motorun yıkanması sırasında veya sonrasında oluşabilecek problemlerin engellenmesi su itici özelliği sayesinde yok edilir.

 

 • Motor temizliği için özel olarak üretilen Beni Yıka motor temizleyici ürün sayesinde kaput içi ve motor odalarındaki tüm noktalar en ince ayrıntısına kadar korunur.

 

Beni Yıka Motor Temizleyici ürün 10-10,5 Ph değeri ile güçlü alkolik özelliğe sahiptir. Beni Yıka temizlik ürünleri kirin niteliğine göre kullanılmaktadır. Her kir ve leke için ayrı ayrı üretilmiş olan Beni Yıka temizlik ürünleri kullanılmaktadır.

 

 • Motor odası temizlendikten sonra kuruma işlemleri uygulanır ve ardından koruma işlemlerine başlanır.

 

Bu uygulama sonrasında Hindistan cevizi kokusu içeriğiyle tertemiz bir motor odası görünümü kazandırılır. Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma hizmetleri sonrasında bu bölgeler uzun bir süre kötü kokular üretmez.

 

Uyarı: Sıklıkla belirtmiş olduğumuz gibi Beni Yıka uygulama merkezlerinde gerçekleştirilen temizlik ve koruma hizmetleri kirin ve lekenin türüne göre değişen standartlar ile verilmektedir. Kirin yoğunluğuna ve niteliğine göre de ayrı ayrı Beni Yıka temizleyici ürünler kullanılabilir. Beni Yıka uygulama merkezlerini diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi de budur.

 

Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma İşleminin Faydaları

 

 • Motor üzerindeki kir ve lekelerden dolayı ısınan motordan yayılan kötü kokular giderilir.

 

 • Motorun üzerinde kir ve lekelerden dolayı oluşan aşınmalar önlenir ve bu sayede motorun çok daha uzun ömürlü olması sağlanır.

 

 • Kir ve lekelerden dolayı motorun soğumasının engellenmesinin önüne geçilir.

 

 • Yağlanma ve kirlenmeden kaynaklanan lastik aksamlarının aşınmasının önüne geçilir.

 

 • Aracınızın değerinin düşmesi Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma hizmetleri sayesinde önlenir.

 

Uyarı: Beni Yıka Üsküdar uygulama merkezinde verilen her hizmet bir standarta bağlanmıştır. Bu nedenle alacak olduğunuz her hizmetin uygulama aşaması ve zamanı bu standartlara göre uygulanır ve garanti altına alınır.

 

Beni Yıka Jant Temizleme ve Koruma

 

 

Beni Yıka Üsküdar uygulama merkezinde jant temizleme ve koruma işlemleri büyük bir profesyonellikle son teknolojik ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Araç jantları üzerine uygulanan Nano teknolojik ürün sayesinde jantın kirlenmeye karşı koruması çok daha uzun sürer.

 

Jant Koruma İşlemi Uygulama Aşamaları

 

 • Otomobilin jantlarındaki kaba kirler öncelikle temizlenir. (Jantlar basınçlı su ile kirlerden arındırılır)

 • Otomobilin jantlarındaki yoğun yağ lekeleri ve balata tozları temizlenir.

 • Jantlar basınçlı hava yardımı ile kurulanır.

 • Temizleme işlemleri yapılan jantlara Beni Yıka ürünleri ile koruma işlemi yapılır.

Otomobilin lastikleri parlatılır ve koruma altına alınır.

Beni Yıka Üsküdar uygulama merkezinde gerçekleştirilen Beni Yıka jant temizleme ve koruma işlemlerinde Ph değeri 7,5 olan Beni Yıka jant temizlik ürünleri kullanılır. Uygulama esnasında jantlar vişne rengine bürünür ve basınçlı su ile mükemmel bir şekilde jantlar temizlenir.

 

Önemli Teknik Bilgi: Beni Yıka jant temizleme ve koruma işlemlerinde ph değeri 7,5 olan Beni Yıka jant temizleme ürünleri kullanılır. Beni Yıka temizlik ürünlerinin en önemli avantajı uygulandığı yüzeye asla zarar vermeden yoğun bir temizlik yapılabilmesine olanak tanımasıdır. Beni Yıka ürünleri uygulanan yüzeyin rengine, dokusuna ve metaryaline asla zarar vermez.

 

Jant koruyucu yüksek nano teknolojisine sahip Beni Yıka ürünleri sayesinde jant yüzeyinde kısa bir sürede ince ve düzgün sert tabaka oluşturulur.

Beni Yıka Nano Jant temizleme ve koruma ürünleri tüm jant modellerinde uygulanabilir. Sıfır jantlara temizleme işlemi yapıldıktan hemen sonra koruma işlemleri rahatlıkla yapılabilir.

 

Önemli Teknik Bilgi: Beni Yıka mühendisleri tarafından yoğun bir çalışma sonucunda üretilen Beni Yıka jant temizleme ve koruma ürünleri nano teknolojisi ile üretilmektedir. Araç jantının yüzeyinde yoğun bir katman oluşturan bu ürünler sayesinde jantın uzun bir süre koruma altına alınması sağlanır.

Beni Yıka uygulama merkezlerinde her hizmetin bir standartı bulunmaktadır. Bu nedenle uygulama merkezlerimizden alacak olduğunuz hizmetlerin bu standartlar ile korunduğunu hatırlatalım…

 

Beni Yıka Detaylı İç Temizlik ve Ozonla Sterilizasyon

 

Detaylı Beni Yıka iç temizlik ve sterilizasyon hizmetleri ile döşemelerin rengine ve dokusuna zarar verilmeden temizlik yapılabilmesi sağlanır. Temizlik ürünlerinden mültistar özel formülü ve 12-13 seviyelerindeki Ph değeri ile kaliteli bir temizlik yapılabilmesine olanak tanımaktadır…

 

Temizliği yapılan aksamlar yumuşatıcı özelliği olan ürünler ile özel korumaya alınır. Yapılan Beni Yıka Detaylı iç temizlik ve sterilizasyon işlemlerinde ozonla temizlik işlemleri uygulanarak aracın içindeki kötü kokuların giderilmesi ve oluşabilecek kötü kokuların engellenmesi sağlanır.

 

Kir ve Lekeler

 

Aracınızın içinde oluşan en ağır kir ve lekeler Beni Yıka AR-GE mühendisleri tarafından özel olarak üretilen temizlik malzemeleri ile temizlenir ve bu temizlik ürünler ile uzun süreli koruma sağlanır. Kaliteli ham maddeye sahip olan Beni Yıka temizlik ürünleri ile temizliği yapılan kısımların dokusuna ve rengine zarar verilmesi önlenir. Kir ve lekelerin niteliğine göre Beni Yıka tarafından özel olarak üretilen temizlik malzemelerinden birini seçebilirsiniz.

 

Önemli Teknik Bilgi: Beni Yıka mühendisleri tarafından özel olarak üretilen temizlik ürünleri güçlü bir alkalik özelliğe sahiptir. Bu da temizliğin yüzeye zarar vermeden kolayca giderilebilmesini sağlamaktadır.  Ayrıca Beni Yıka mühendisleri tarafından üretilen Beni Yıka temizlik ürünleri kirin niteliğine özel olarak çeşit çeşit üretilmiştir. Temizlenecek olan ürünün niteliklerine uygun olarak en iyi Beni Yıka temizlik ürünlerini seçebilirsiniz.

 

Aracın Klima Kanalları ve Dip Bölgelerin Temizlenmesi

 

Aracın havalandırma kanalları, gösterge panelleri, klima kanalları ve ön çekmece cam fitilleri gibi ulaşılması zor olan bölgeler Beni Yıka ürünleri ile hiçbir aksama zarar verilmeden temizlenebilmektedir. Beni Yıka mühendislerinin ciddi bir AR-GE çalışması sonucunda üretilen ürünler ile klima kanallarını ve aracın birçok dip bölgesini başarılı bir şekilde temizleyebilirsiniz.

 

Plastik Aksam ve Deri Döşemelerin İnatçı Kir – Lekelerden Temizlenmesi ve Korunması

 

Aracınızın içerisindeki tüm plastik aksamlar Beni Yıka temizlik ürünleri ile temizlenmesi sayesinde ilk günkü görünümüne kavuşturulur. Torpido ve plastik temizleyici ve yenileyici Beni Yıka temizlik ürünleri ile bu tür plastik aksamlar oldukça başarılı bir şekilde temizlenir ve ilk günkü görünümüne kavuşturulur.

Deri ve vinil döşemeler Beni Yıka ürünleri ile yüzeye zarar verilmeden kaliteli bir şekilde temizlenmektedir.

Önemli Uyarı: Diğer işletmelerden farklı olarak Beni Yıka uygulama merkezlerinde plastik aksam ve deri döşemelerin kir ve lekelerden temizlenmesi ve korunması işlemi çeşit çeşit Beni Yıka temizlik ürünleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Yani Beni Yıka profesyonelleri kirin niteliğine en uygun Beni Yıka temizleyiciyi seçerek etkin temizlik ve koruma sağlamış olur.

 

Bagaj İçinin Temizlenmesi

 

Bagaj içinin temizlenmesi de kritik bir öneme sahiptir. Aracın en çok kirlenebilen bölümleri arasında yer alan bagaj içinin temizlenebilmesi için özel olarak üretilen Beni Yıka ürünleri tercih edilmelidir. Yüzeye zarar verilmeden yapılan bu işlemler neticesinde uzun süreli yoğun koruma sağlanır.

 

Araç Camlarının Temizlenmesi

 

Araç cam yüzeylerinin eskisinden daha kaliteli bir görünüme kavuşabilmesi amacıyla Beni Yıka mühendisleri tarafından oldukça kaliteli temizlik malzemeleri üretilmiştir. Görüş netliği sağlayan ve aracın cam yüzeyinin başarılı bir şekilde korunabilmesini sağlayan bu özel temizlik ürünlerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Aracın İçinin Ozonla Sterilizasyonu

 

Beni Yıka uygulama merkezlerinde aracınızın içi ozan ile temizlenmektedir. Yaklaşık olarak 20 dakika uygulanan ozan ile temizleme işlemleri sonrasında kötü kokular giderilmiş olur ve aracın temizlik koruması uzun bir süre sağlanmış olur. Aracın içindeki virüsleri ve bakterileri %99 oranında yok etmeye olanak tanıyan Ozan ile temizleme işlemleri için sizlerei Beni Yıka uygulama merkezlerine bekliyoruz.

Önemli Uyarı: Birçok kalitesiz temizlik ürününün aksine Beni Yıka ürünleri temizlik sonrasında uzun süre solunulmasına neden olan havanın insan sağlığına zarar vermesini önler. Bunun için sertifikaya sahip olan tek temizlik markası olan Beni Yıka markasını sağlınız için tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

 

Beni Yıka Hizmetlerinin Uygulanma Aşamaları

 

 • Kapı menteşe ve kilitleri temizlenir.

 • Otomobilin dış yüzeyi temizlenir.

 • Aracın iç kısmına kaliteli bir temizlik yapılır ve uzun süreli koruma işlemleri sağlanır.

 • Koltuk kızakları temizlenir.

 • Otomobilin iç kısmında ulaşılması zor olan bölgeler büyük bir titizlik ile temizlenir.

 • Araç içi hava kanalları temizlenir.

 • Otomobil aynaları içten ve dıştan temizlenir.

 • Otomobilin içi kurutulur.

 • Aracın içindeki plastik aksamlar koruma altına alınır.

 • Son olarak ozon ile dezenfektasyon işlemleri uygulanır.

Tüm bu işlemler yaklaşık olarak 4 saat sürmektedir. Zamanlama aracın niteliğine göre değişkenlik gösterebilmektedir…

 

 

Beni Yıka Komple İç Koruma

 

Beni Yıka Komple İç Koruma ürünü Beni Yıka mühendislerinin yıllardır ciddi bir çalışması sonucunda üretilmiştir. Otomobillerin iç mekanlarında bulunan kapı döşemeleri, bakalit, fitil, deri, vinil ve koltuk döşeme yüzeylerine zarar vermeden temizlemeye olanak sağlayan bu ürün ile uzun yıllar tam koruma da sağlanabilmektedir…

 

Beni Yıka Komple İç Koruma Ürünün Avantajları

 

Beni Yıka Komple İç Koruma ürünü ile derinin esneklik ve yumuşaklık özelliğini yitirmemesi yani derinin kuruyup çatlamasının önüne geçilmeye çalışılır. Beni Yıka ürünleri arasında yer alan Beni Yıka Komple İç Koruma ile derinin tüm özelliklerini koruyabilmesi sağlanır.

 

Beni Yıka Komple İç Koruma Ürünü ile aracın iç aksamlarının zararlı güneş ışınlarından korunabilmesi sağlanır. Beni Yıka koruma ürünleri tozun ve kirin deri yüzeylerine yapışmasını önler. Beni Yıka personelleri tarafından yapılan uygulama neticesinde ürün araç koltuk liflerini sarar ve bu sayede kirlerin yüzeye nüfuz etmesini önler.

 

Beni Yıka Komple İç Koruma ürünü derinin kendine has özelliklerini korumasını sağlar. Aracın içerisinde kaza sonucunda oluşabilecek su ve yağ bazlı lekelerin kolayca temizlenebilmesi sağlanır. Beni Yıka Komple İç Koruma ürünü sayesinde yoğun bir koruma sağlandığından dolayı aracın ikinci el değerinde herhangi bir düşüş yaşanmaz.

 

Beni Yıka uygulama merkezlerinde yaptıracak olduğunuz Beni Yıka Komple İç Koruma hizmetleri sonrasında iç mekân aracınızı almış olduğunuz ilk günkü görünümüne kavuşur. Beni Yıka Komple İç Koruma hizmetleri yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir. Bu süre aracınızın niteliğine bağlı olarak değişkenlikler gösterir.

 

Beni Yıka Yağmur Kaydırıcı Su İtici Cam Kaplaması

 

Beni Yıka uygulama merkezinde Beni Yıka yağmur kaydırıcı ve Beni Yıka su itici cam kaplama ürünleri kullanılarak yağmurlu havalarda 50-60 Km hızla giderken dahi net görüş elde etmenize olanak tanınmaktadır. Bu nano teknolojik ürünler sayesinde yağmurluk havalarda kaza yapma riskinizi de ciddi oranlarda düşürürsünüz…

 

Önemli Teknik Bilgi: Nano teknolojik bir ürün olan Beni Yıka Yağmur Kaydırıcı, cam yüzeyine kimyasal olarak tutunarak yüzeyin şeffaf ve pürüzsüz bir tabakaya sahip olması sağlanır.

 

Uyarı: Bu uygulama yağmurlu havalarda kaza yapma riskinizi ciddi oranlarda düşürür. Az sus tutma özelliğine sahip olan bu nano teknolojik ürünler sayesinde buzlanma riski de ciddi oranda düşürülür. Aynı zamanda bu ürünler sileceklerinizin ömrünün daha uzun olmasını sağlar.

 

Uygulama Aşamaları

 

 • Otomobilin ön camı temizlenir.

 •  

 • Cam yüzeyi Beni Yıka ürünleri arasında yer alan Beni Yıka Cam Temizleyici ile temizlenir.

 • Cam yüzeyi Beni Yıka Clay ile temizlenir ve cam kenara lastikleri maskelenir.

 • Camın yüzeyi Beni Yıka cam cilası ve kılcal çiziklerden arındırılır.

 • Koch Chemie su itici ve yağmur kaydırıcı uygulanır.

 • Otomobilin iç ve dış camları Beni Yıka cam temizleyici ile temizlenir.

 

Aracın kir yoğunluğuna bağlı olarak işlem süresi değişmekle birlikte ortalama temizlik 30-40 dakika sürmektedir.

 

Uyarı: Beni Yıka Üsküdar uygulama merkezinde verilen her hizmet bir standarda bağlanmıştır. Uygulama aşamaları, uygulamanın süresi ve kullanılacak ürünler bu standartlar baz alınarak yapılmaktadır. Bu sayede Beni Yıka uygulama merkezlerinden alacak olduğunuz hizmetlerin kalitesi her geçen gün iyileştirilmektedir.

 

Beni Yıka Gyeon Syncro EVO Seramik Boya Kaplama

 

Gyeon Q2 SYNCRO EVO

BOYANIZ IÇIN IKINCI YÜZEY. GELIŞMIŞ, IKI AŞAMALI SERAMIK BOYA KAPLAMA.

 

Uzun süreli performans, koruma ve kendi kendini temizleme özellikleri sağlamak için tasarlanmış benzersiz bir kaplama sistemi

 

BENZERSİZ TEKNOLOJİ

Q² Mohs EVO, araç bakım endüstrisinde ilk kez floro modifiye polisilazanlar kullanır. Bu neden bu kadar önemli? Polisilazanların öncül aşamalarda değiştirilmesi, her düzeyde muazzam faydalar sağlar: dayanıklılık, kimyasal direnç veya kullanım kolaylığı. Sürmesi ve silinmesi inanılmaz derecede kolaydır, ancak kimyasallara karşı son derece dayanıklıdır. Kaygan ve pürüzsüz, ancak çok dayanıklı. Parlaklık ve aşırı hidrofobiklik sadece katma değerdir.

 

 

PRO GİBİ ÇALIŞIN!

Q² Syncro EVO, sofistike bir temel kat Q² Mohs EVO ve hidrofobik etkinin parlaklığını ve dayanıklılığını büyük ölçüde artıran Q² Skin EVO son kattan oluşan özel olarak tasarlanmış bir kaplama sistemini uygulamak için eşsiz bir fırsattır. Son kat ayrıca koyu renkli boyalarda kolayca fark edilebilen çok güçlü bir renk geliştirmesi sağlar.

 

GARAJ YOK MU? SORUN DEĞİL!

Tüm EVO formülleri dış mekanlarda uygulanabilir. Sabit koşullar sağlayın, asla doğrudan güneş ışığında kullanmayın ve hava tahminini kontrol edin! Uygulamadan sonraki ilk 12 saat kaplama ıslanmamalıdır.

 

Beni Yıka Gyeon Syncro EVO Seramik Boya Kaplama Uygulama Aşamaları

 

 • Aşama: Araç Yüzeyinin Kir ve Lekelerden Temizlenmesi

Boya yüzeyine yapışan tozlar, yağlar, yabancı boya partikülleri ve reçinelerin temizlenmesi işlemi bu aşamada gerçekleşir. Almanya Beni Yıka’dan tedarik edilen kir ve lekelerden temizleyici ürünler sayesinde boya yüzeyine zarar vermeden su ile geçmeyen kir ve lekeler kolayca çıkarılır.

 

Beni Yıka boya yüzeyi temizleme, parlatma ve koruma sistemleri sayesinde aracınızın boya yüzeyi uzun yıllar korunmuş olur.

 

 • Aşama: Boya Yüzeyindeki Çiziklerin Tanımlanması ve Giderilmesi

Beni Yıka Gyeon Syncro Q² Evo uygulamasının 2. aşamasında çiziğin niteliği tanımlanmaktadır ve buna göre en uygun Gyeon Syncro Q² Evo ürünü tercih edilerek boya yüzeyinin eskisinden çok daha iyi bir görünüme kavuşabilmesi sağlanmaktadır.

 

 • Saca Dayanan Çizikler

 

Aracın vernik ve boya katmanını geçen, yüzeyin metalik kısmına kadar yani kaportaya kadar inen çiziklere saca dayanan çizikler denmektedir. Ülkemizde çiziklerin ölçümü halen klasik yöntemlerle belirlenmektedir. Saca dayanan çiziğin anlaşılması içinde klasik bir yöntem olan tırnakla çizik kontrolü yöntemi uygulanmaktadır. Çiziğin olduğu yüzeye tırnağınızı sürttüğünüz zaman tırnak takılıyor ise çizik saca kadar inmiş demektir.

 

Saca dayanan çizik ancak lokal boya kullanılarak geçirilir.

 

 • Derin Çizikler

 

Aracın vernik katmanını aşan ancak boya katmanını geçmeyen çiziklere derin çizik denmektedir. Bu tür çiziklerin boya katmanını aşıp aşmadığını yine tırnakla anlayabilmekteyiz. Tırnağınızı dik açıyla sürttüğünüzde tırnak sürtmüyor ancak tırnağınızın sivri ucunu çiziğe doğru dik açıyla sürttüğünüzde takılıyor ise derin çizik olarak adlandırılmaktadır.

 

En doğru Koch Chemie çizik giderici ürün tercih ederek derin çizikten oldukça basit bir şekilde kurtulabilirsiniz. Koch Chemie çizik giderici ürünler sayesinde aracınızın boya yüzeyine zarar verilmeden bu tür çiziklerden kurtulabilirsiniz.

 

Yüzeysel Vernik Çizikler

 

Aracın boya yüzeyini koruyan vernik katmanında oluşan ancak elle belirlenemeyen ama gözle görülür bir şekilde belirgin bir şekilde matlık oluşturan çiziklere yüzeysel çizik denmektedir. Bu tür çiziklerin anlaşılması klasik tırnak yöntemi ile belirlenemez. Bu tür çizikleri gözle rahatlıkla anlayabilirsiniz.

 

Kılcal Çizikler

 

Dairesel bir şekilde oluşan, aracın yüzeyinde ince bez çizikleri görünümü oluşturan çiziklerdir. Bu tür çizikleri anlamak oldukça zordur. Tırnakla belli olmayan hatta gözle dahi zor görüne bu tür çizikleri fark etmenin en iyi yolu güneş ışığında boya yüzeyine bakmaktır. Ancak bu şekilde kılcal çizikler görünebilmektedir. Koch Chemie uygulaması ile bu tür çizikler boya yüzeyine zarar verilmeden oldukça kolay bir şekilde giderilir.

 

Aşama: Boya Yüzeyi Parlatma ve Hare Giderme

 

Matlaşan boya yüzeylerini en iyi şekilde Koch Chemie mühendisleri tarafından nano teknoloji ile üretilmiş olan çiziğin derinliğine gruplandırılmış çizik giderici ürünler ile giderebilirsiniz.

 

Aşama: Seramik Kaplama Gyeon Syncro Q² Evo

 

SONAX, 2006 yılında Japonya da ilk uzun süreli kaplamayı tanıttığında, kaplama konusu henüz tam olarak bilinmiyordu. Zamanla, Avrupa’daki pazarlar bu yüksek kalite teknolojisinin spesifik gücünü piyasaya sunmaya başladı. Böylece şirket 2007 yılında, Almanya da NanoLackProtect’i, 2016 yılında çevre ve kullanıcı dostu olarak revize edilmiş formülü ile Seramik Kaplama CC 36 yı piyasaya sürdü. Günümüzde seramik kaplamalar için pazar alanı güçlü ve bu pazarın öncüsü SONAX, uzun süreli Si-C bazlı kaplamada son evrim olan 3. Nesil kaplamayı üretmiştir.

 

Seramik Kaplama Gyeon Syncro Q² Evo Si-C Teknoloji

 

Ürün seti, her ikisi de hava ile temas ettiğinde bağımsız ve çapraz bir şekilde bağlanarak çok katı ve kimyasallara karşı dirençli bir film oluşturan Q² Mohs EVO ve Q² Skin EVO kaplama ürününden oluşur. Boya yüzeyinde, Base Q² Mohs EVO’nun stabil sağlam yapısı ile Q² Skin EVO nun esnek ağının kombinasyonu, iki hatta üç katmanlı bir yapı ile sonuçlanır.

 

Kimyasal etkileşim sırasında, seramik ve organik yapılar arasında bağlayıcı madde gibi görev yapan ve üç boyutlu çapraz bağlamayı sağlayan moleküler köprüler oluşur.

 

 • Seramik kaplama, boya yüzeyinde yapışkan ve geçirimsiz özel bir katman oluşturur.

 

 • Cilaların aksine, boya yüzeyine aktif olarak ve sıkıca tutunur ve bu nedenle çok daha dayanıklıdır.

 

 • Aracınızın boya yüzeyinde adeta ikinci bir vernik katmanı görevi görür.

 

 • Seramik kaplama son derece dayanıklıdır. Aracın kullanımına bağlı olarak, garanti süresi 3 yıldır.

 

Kaplandığı boya yüzeyinin kalitesini mükemmel bir şekilde artıran seramik kaplamanın sağladığı avantajlar şöyledir:

 

 • Hidrofobik (Su İtici) Özellik *Kimyasal Direnç *UV Direnci *Böcek, kuş dışkısı, ağaç reçinesi gibi biyolojik etmenlere karşı koruma

 

Seramik kaplamanın sahip olduğu diğer önemli bir işlevse, boya yüzeyini tekrar kirlenmeye karşı korumak ve kendi kendini temizleme etkisi yaratmaktır. Profesyonel bir seramik kaplamadan sonra boya yüzeyi derin, parlak ve mükemmel bir görünüme kavuşur.

 

Sonax 3.Nesil Kaplama Teknolojisi_Si-C Teknolojisi

 

Boya yüzeyinde, Q² Mohs EVO (1) ve Q² Skin EVO (2) ile iki katman uygulanır. SI-Cteknolojisi ile Q² Skin EVO reaksiyona girdiğinde, boya yüzeyinde bir üçüncü katman (3) oluşturur. Buna “sıvı katman” denir. Derin, slak parlaklık ve yumuşak yüzey düzgünlüğü bu katmanla elde edilir.

 

Solar Master Güneş Cam Filmi Uygulaması

 

Oto cam filmleri; siz ve aracınızı günesin, hırsızların zarar verici etkilerinden korur.

Solar Master oto cam filmleri aracınızı güzel görünümünü korumak ve size daha çok konfor sunmak için tasarlandı. Yüksek performans ve uzun ömürlü Solar Master cam fimlerinden aracınızı rengine göre veya ihtiyacınıza uygun istediğiniz birini seçin, bu konforu sizde yaşayın. Filmin rengini ve varlığını hissetmeden %50'ye, diğer türlerde %80'e varan izalasyonu sağlayan yüksek performanslı yeni türlerimizi deneyin.

 

SOLARMASTER CAM FILMININ SIZE VE ARACINIZA SAGLADIGI YARARLAR

 

Konfor

Estetik

Solmaya Çözüm

Güvenlik ve Emniyet

Kalite

Günesin Zararlı Işınlarından Cildinizi Korur

 

Konfor

 

Güneş altında araba kullanmak günesin parlaklığını ve sıcağından dolayı vücut ve göz yorgunluğuna sebep olur. Solar Master cam filmleri günesin bu yakıcı sıcağını ve ayni zamanda parlaklığını engelleyerek size rahat ve güvenli bir sürüş ortamı sağlar. Klimanız daha az çalışır, aracınızın performansı artar.

 

Estetik

 

Aracınıza en uygun renk ve tonu seçerek aracınızın dış görüntüsünü olduğundan daha sık ve estetik göstermenizi sağlar. Aracınızla bütünleşir. Araç kullanmayı keyfe dönüştürür.

 

 

Solmaya Çözüm

 

Diğer tüm Solar Master cam filmleri gibi Solar Master oto cam filmleri de güneşin zararlı ultraviyole ışınlarının %99'dan fazlasını önler ve böylece aracınızın iç mekânında bulunan eşyaların, döşemenin vs. solmasına engel olur. Kanserojen olan bu ışınlardan sizi korur.

 

Kalite

 

Solar Master oto cam filmleri deneyimli personeller tarafından uygulanır. Çizilmeye dayanıklı yüzeyi sayesinde yıllarca aracınızn bir parçası olur ve hiçbir bakim gerektirmez.

 

Güvenlik ve Emniyet

 

Solar Master oto cam filmleri kırılan cami bir arada tutarak dağılmasını önler ve böylece cam kırıklarından zarar görmez, camdan aracınıza girişi engellersiniz. Ayrıca aracınızın iç mekanını hem bu kırıklardan hem de hırsızlardan korumuş olursunuz.

 

Gyeon PAINT PROTECTION FILMS Poliüretan Boya Koruma Filmi (Tam Kaput Filmi)

ÖDÜN VERMEYEN BOYA KORUMASI

Kendi kendini iyileştiren ve kimyasallara dayanıklı bir boya koruma filmi ile beraber koruma ve bakım ürünleri.

 

PPF PROTECT+

Protect+ UV, kimyasal ve fiziki hasara karşı maksimum direnç sağlayan kalın , hidrofobik bir boya koruma filmidir. Düşük çatlak riski ile uygulanması kolaydır, mükemmel parlaklık ve kendi kendini iyileştirme özelliklerine sahiptir.

 

SIZE: 60” X 15 M

PPF ENHANCE

Enhance, görsel ödün vermeden kimyasal ve fiziki hasara karşı bir kalkan görevi görür, netlik ve derinlik için PPF endüstrisinde yeni bir standart belirlemektedir. Uygulaması kolaydır ve çok kaygan hissiyat, mükemmel hidrofobi ve kendi kendini iyileştirme özelliklerine sahiptir.

 

SIZE: 36” / 60” / 72” X 15 M

PPF MATTE

Matte, mat ve saten yüzeyler için parlak olmayan bir boya koruma filmidir ve kimyasallara, UV ışınlarına ve sararmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Uygulaması çok kolaydır, aşırı hidrofobik özelliğe sahiptir , mat ve saten boya yüzeylerinin OEM görünümünü tamamen korur. Ayrıca, parlak boya yüzeyleri mat hale getirmek için de kullanılabilir.

 

SIZE: 60” X 15 M

PPF MATTE

Matte, mat ve saten yüzeyler için parlak olmayan bir boya koruma filmidir ve kimyasallara, UV ışınlarına ve sararmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Uygulaması çok kolaydır, aşırı hidrofobik özelliğe sahiptir , mat ve saten boya yüzeylerinin OEM görünümünü tamamen korur. Ayrıca, parlak boya yüzeyleri mat hale getirmek için de kullanılabilir.

 

SIZE: 60” X 15 M

PPF TINT

Tint, ışık kümeleri için koyulaştırıcı bir filmdir ve modern boya koruma filminin tüm olağan koruyucu faydalarıyla birlikte %25'lik karartıcı renk tonu sunar. Mükemmel hidrofobi, kendi kendini iyileştirme özelliklerine sahiptir ve yüksek düzeyde koruma etkisi sağlar.

 

SIZE: 30” X 15 M

PPF BLACK

Black, çok parlak piyano siyah renk kaplaması sağlayan, derin bir boya koruma filmidir. Enhance'in birçok özelliğini paylaşır ve yüksek düzeyde koruma ile birlikte gerçek siyaha kavuşmanızı sağlar.

bottom of page