top of page

Beni Yıka Jant Temizleme ve Koruma Sistemi

Beni Yıka Üsküdar uygulama merkezinde jant temizleme ve koruma işlemleri büyük bir profesyonellikle son teknolojik ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Araç jantları üzerine uygulanan Nano teknolojik ürün sayesinde jantın kirlenmeye karşı koruması çok daha uzun sürer.

  • Otomobilin jantlarındaki kaba kirler öncelikle temizlenir. (Jantlar basınçlı su ile kirlerden arındırılır)

  • Otomobilin jantlarındaki yoğun yağ lekeleri ve balata tozları temizlenir.

  • Jantlar basınçlı hava yardımı ile kurulanır.

  • Temizleme işlemleri yapılan jantlara Beni Yıka ürünleri ile koruma işlemi yapılır.

  • Otomobilin lastikleri parlatılır ve koruma altına alınır.

Beni Yıka Üsküdar uygulama merkezinde gerçekleştirilen Beni Yıka jant temizleme ve koruma işlemlerinde Ph değeri 7,5 olan Beni Yıka jant temizlik ürünleri kullanılır. Uygulama esnasında jantlar vişne rengine bürünür ve basınçlı su ile mükemmel bir şekilde jantlar temizlenir.

 

Önemli Teknik Bilgi: Beni Yıka jant temizleme ve koruma işlemlerinde ph değeri 7,5 olan Beni Yıka jant temizleme ürünleri kullanılır. Beni Yıka temizlik ürünlerinin en önemli avantajı uygulandığı yüzeye asla zarar vermeden yoğun bir temizlik yapılabilmesine olanak tanımasıdır. Beni Yıka ürünleri uygulanan yüzeyin rengine, dokusuna ve metaryaline asla zarar vermez.

 

Jant koruyucu yüksek nano teknolojisine sahip Beni Yıka ürünleri sayesinde jant yüzeyinde kısa bir sürede ince ve düzgün sert tabaka oluşturulur.

Beni Yıka Nano Jant temizleme ve koruma ürünleri tüm jant modellerinde uygulanabilir. Sıfır jantlara temizleme işlemi yapıldıktan hemen sonra koruma işlemleri rahatlıkla yapılabilir.

 

Önemli Teknik Bilgi: Beni Yıka mühendisleri tarafından yoğun bir çalışma sonucunda üretilen Beni Yıka jant temizleme ve koruma ürünleri nano teknolojisi ile üretilmektedir. Araç jantının yüzeyinde yoğun bir katman oluşturan bu ürünler sayesinde jantın uzun bir süre koruma altına alınması sağlanır.

Beni Yıka uygulama merkezlerinde her hizmetin bir standartı bulunmaktadır. Bu nedenle uygulama merkezlerimizden alacak olduğunuz hizmetlerin bu standartlar ile korunduğunu hatırlatalım…

bottom of page