top of page

Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma Sistemi

Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma hizmetlerinde kullanılan Beni Yıka motor temizleyici ürün ile motor odası, temizliğini ve canlılığını uzun bir süre korumaktadır. Antistatik ve hoş kokulu Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma ürünü ile motor yüzeyi ve kaput içerisindeki kaplama yüzeylerinde oluşan kirler yüzeye hasar vermeden yoğun bir şekilde temizlenir.

Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma Hizmetleri Uygulama Aşamaları

 

  • Motorun elektronik bağlantı soketlerine koruyucu ve yağlayıcı Beni Yıka ürünü püskürtülerek bu bölgenin su geçirmez bir yapıya bürünmesi sağlanır.

 

Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma ürünün su itici özelliği sayesinde motor aksamlarında pas ve korozyon gibi etkilerin oluşması önlenir. Motorun yıkanması sırasında veya sonrasında oluşabilecek problemlerin engellenmesi su itici özelliği sayesinde yok edilir.

 

  • Motor temizliği için özel olarak üretilen Beni Yıka motor temizleyici ürün sayesinde kaput içi ve motor odalarındaki tüm noktalar en ince ayrıntısına kadar korunur.

 

Beni Yıka Motor Temizleyici ürün 10-10,5 Ph değeri ile güçlü alkolik özelliğe sahiptir. Beni Yıka temizlik ürünleri kirin niteliğine göre kullanılmaktadır. Her kir ve leke için ayrı ayrı üretilmiş olan Beni Yıka temizlik ürünleri kullanılmaktadır.

 

  • Motor odası temizlendikten sonra kuruma işlemleri uygulanır ve ardından koruma işlemlerine başlanır.

 

Bu uygulama sonrasında Hindistan cevizi kokusu içeriğiyle tertemiz bir motor odası görünümü kazandırılır. Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma hizmetleri sonrasında bu bölgeler uzun bir süre kötü kokular üretmez.

 

Uyarı: Sıklıkla belirtmiş olduğumuz gibi Beni Yıka uygulama merkezlerinde gerçekleştirilen temizlik ve koruma hizmetleri kirin ve lekenin türüne göre değişen standartlar ile verilmektedir. Kirin yoğunluğuna ve niteliğine göre de ayrı ayrı Beni Yıka temizleyici ürünler kullanılabilir. Beni Yıka uygulama merkezlerini diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi de budur.

 

Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma İşleminin Faydaları

 

 

  • Motor üzerindeki kir ve lekelerden dolayı ısınan motordan yayılan kötü kokular giderilir.

 

  • Motorun üzerinde kir ve lekelerden dolayı oluşan aşınmalar önlenir ve bu sayede motorun çok daha uzun ömürlü olması sağlanır.

 

  • Kir ve lekelerden dolayı motorun soğumasının engellenmesinin önüne geçilir.

 

  • Yağlanma ve kirlenmeden kaynaklanan lastik aksamlarının aşınmasının önüne geçilir.

 

  • Aracınızın değerinin düşmesi Beni Yıka Motor Temizleme ve Koruma hizmetleri sayesinde önlenir.

Uyarı: Beni Yıka Üsküdar uygulama merkezinde verilen her hizmet bir standarta bağlanmıştır. Bu nedenle alacak olduğunuz her hizmetin uygulama aşaması ve zamanı bu standartlara göre uygulanır ve garanti altına alınır.

bottom of page