top of page

Beni Yıka Yağmur Kaydırıcı

Beni Yıka uygulama merkezinde Beni Yıka yağmur kaydırıcı ve Beni Yıka su itici cam kaplama ürünleri kullanılarak yağmurlu havalarda 50-60 Km hızla giderken dahi net görüş elde etmenize olanak tanınmaktadır. Bu nano teknolojik ürünler sayesinde yağmurluk havalarda kaza yapma riskinizi de ciddi oranlarda düşürürsünüz…

 

Önemli Teknik Bilgi: Nano teknolojik bir ürün olan Beni Yıka Yağmur Kaydırıcı, cam yüzeyine kimyasal olarak tutunarak yüzeyin şeffaf ve pürüzsüz bir tabakaya sahip olması sağlanır.

 

Uyarı: Bu uygulama yağmurlu havalarda kaza yapma riskinizi ciddi oranlarda düşürür. Az sus tutma özelliğine sahip olan bu nano teknolojik ürünler sayesinde buzlanma riski de ciddi oranda düşürülür. Aynı zamanda bu ürünler sileceklerinizin ömrünün daha uzun olmasını sağlar.

Uygulama Aşamaları

  • Otomobilin ön camı temizlenir.

  • Cam yüzeyi Beni Yıka ürünleri arasında yer alan Beni Yıka Cam Temizleyici ile temizlenir.

  • Cam yüzeyi Beni Yıka Clay ile temizlenir ve cam kenara lastikleri maskelenir.

  • Camın yüzeyi Beni Yıka cam cilası ve kılcal çiziklerden arındırılır.

  • Koch Chemie su itici ve yağmur kaydırıcı uygulanır.

  • Otomobilin iç ve dış camları Beni Yıka cam temizleyici ile temizlenir.

Aracın kir yoğunluğuna bağlı olarak işlem süresi değişmekle birlikte ortalama temizlik 30-40 dakika sürmektedir.

Uyarı: Beni Yıka Üsküdar uygulama merkezinde verilen her hizmet bir standarda bağlanmıştır. Uygulama aşamaları, uygulamanın süresi ve kullanılacak ürünler bu standartlar baz alınarak yapılmaktadır. Bu sayede Beni Yıka uygulama merkezlerinden alacak olduğunuz hizmetlerin kalitesi her geçen gün iyileştirilmektedir.

bottom of page