top of page

GYEON Paint Protection Films PPF Boya Koruma Filmi

Solar Master Güneş Kontrol Cam Filmi Uygulaması

 

Oto cam filmleri; siz ve aracınızı günesin, hırsızların zarar verici etkilerinden korur.

Solar Master oto cam filmleri aracınızı güzel görünümünü korumak ve size daha çok konfor sunmak için tasarlandı. Yüksek performans ve uzun ömürlü Solar Master cam fimlerinden aracınızı rengine göre veya ihtiyacınıza uygun istediğiniz birini seçin, bu konforu sizde yaşayın. Filmin rengini ve varlığını hissetmeden %50'ye, diğer türlerde %80'e varan izalasyonu sağlayan yüksek performanslı yeni türlerimizi deneyin.

 

SOLARMASTER CAM FILMININ SIZE VE ARACINIZA SAGLADIGI YARARLAR

 

  • Konfor

  • Estetik

  • Solmaya Çözüm

  • Güvenlik ve Emniyet

  • Kalite

  • Günesin Zararlı Işınlarından Cildinizi Korur

 

Konfor

 

Güneş altında araba kullanmak günesin parlaklığını ve sıcağından dolayı vücut ve göz yorgunluğuna sebep olur. Solar Master cam filmleri günesin bu yakıcı sıcağını ve ayni zamanda parlaklığını engelleyerek size rahat ve güvenli bir sürüş ortamı sağlar. Klimanız daha az çalışır, aracınızın performansı artar.

 

Estetik

 

Aracınıza en uygun renk ve tonu seçerek aracınızın dış görüntüsünü olduğundan daha sık ve estetik göstermenizi sağlar. Aracınızla bütünleşir. Araç kullanmayı keyfe dönüştürür.

 

 

Solmaya Çözüm

 

Diğer tüm Solar Master cam filmleri gibi Solar Master oto cam filmleri de güneşin zararlı ultraviyole ışınlarının %99'dan fazlasını önler ve böylece aracınızın iç mekânında bulunan eşyaların, döşemenin vs. solmasına engel olur. Kanserojen olan bu ışınlardan sizi korur.

 

Kalite

 

Solar Master oto cam filmleri deneyimli personeller tarafından uygulanır. Çizilmeye dayanıklı yüzeyi sayesinde yıllarca aracınızn bir parçası olur ve hiçbir bakim gerektirmez.

 

Güvenlik ve Emniyet

 

Solar Master oto cam filmleri kırılan cami bir arada tutarak dağılmasını önler ve böylece cam kırıklarından zarar görmez, camdan aracınıza girişi engellersiniz. Ayrıca aracınızın iç mekanını hem bu kırıklardan hem de hırsızlardan korumuş olursunuz.

bottom of page