top of page

Beni Yıka İç Koruma

Beni Yıka Komple İç Koruma ürünü Beni Yıka mühendislerinin yıllardır ciddi bir çalışması sonucunda üretilmiştir. Otomobillerin iç mekanlarında bulunan kapı döşemeleri, bakalit, fitil, deri, vinil ve koltuk döşeme yüzeylerine zarar vermeden temizlemeye olanak sağlayan bu ürün ile uzun yıllar tam koruma da sağlanabilmektedir…

 

Beni Yıka Komple İç Koruma Ürünün Avantajları

 

Beni Yıka Komple İç Koruma ürünü ile derinin esneklik ve yumuşaklık özelliğini yitirmemesi yani derinin kuruyup çatlamasının önüne geçilmeye çalışılır. Beni Yıka ürünleri arasında yer alan Beni Yıka Komple İç Koruma ile derinin tüm özelliklerini koruyabilmesi sağlanır.

 

Beni Yıka Komple İç Koruma Ürünü ile aracın iç aksamlarının zararlı güneş ışınlarından korunabilmesi sağlanır. Beni Yıka koruma ürünleri tozun ve kirin deri yüzeylerine yapışmasını önler. Beni Yıka personelleri tarafından yapılan uygulama neticesinde ürün araç koltuk liflerini sarar ve bu sayede kirlerin yüzeye nüfuz etmesini önler.

 

Beni Yıka Komple İç Koruma ürünü derinin kendine has özelliklerini korumasını sağlar. Aracın içerisinde kaza sonucunda oluşabilecek su ve yağ bazlı lekelerin kolayca temizlenebilmesi sağlanır. Beni Yıka Komple İç Koruma ürünü sayesinde yoğun bir koruma sağlandığından dolayı aracın ikinci el değerinde herhangi bir düşüş yaşanmaz.

 

Beni Yıka uygulama merkezlerinde yaptıracak olduğunuz Beni Yıka Komple İç Koruma hizmetleri sonrasında iç mekân aracınızı almış olduğunuz ilk günkü görünümüne kavuşur. Beni Yıka Komple İç Koruma hizmetleri yaklaşık olarak 60 - 120 dakika sürmektedir. Bu süre aracınızın niteliğine bağlı olarak değişkenlikler gösterir.

bottom of page