top of page

Beni Yıka Detaylı İç Temizlik ve Ozonla Sterilizasyon

Detaylı Beni Yıka iç temizlik ve sterilizasyon hizmetleri ile döşemelerin rengine ve dokusuna zarar verilmeden temizlik yapılabilmesi sağlanır. Temizlik ürünlerinden mültistar özel formülü ve 12-13 seviyelerindeki Ph değeri ile kaliteli bir temizlik yapılabilmesine olanak tanımaktadır.

Temizliği yapılan aksamlar yumuşatıcı özelliği olan ürünler ile özel korumaya alınır. Yapılan Beni Yıka Detaylı iç temizlik ve sterilizasyon işlemlerinde ozonla temizlik işlemleri uygulanarak aracın içindeki kötü kokuların giderilmesi ve oluşabilecek kötü kokuların engellenmesi sağlanır.

Kir ve Lekeler

Aracınızın içinde oluşan en ağır kir ve lekeler Beni Yıka AR-GE mühendisleri tarafından özel olarak üretilen temizlik malzemeleri ile temizlenir ve bu temizlik ürünler ile uzun süreli koruma sağlanır. Kaliteli ham maddeye sahip olan Beni Yıka temizlik ürünleri ile temizliği yapılan kısımların dokusuna ve rengine zarar verilmesi önlenir. Kir ve lekelerin niteliğine göre Beni Yıka tarafından özel olarak üretilen temizlik malzemelerinden birini seçebilirsiniz.

Önemli Teknik Bilgi: Beni Yıka mühendisleri tarafından özel olarak üretilen temizlik ürünleri güçlü bir alkalik özelliğe sahiptir. Bu da temizliğin yüzeye zarar vermeden kolayca giderilebilmesini sağlamaktadır.  Ayrıca Beni Yıka mühendisleri tarafından üretilen Beni Yıka temizlik ürünleri kirin niteliğine özel olarak çeşit çeşit üretilmiştir. Temizlenecek olan ürünün niteliklerine uygun olarak en iyi Beni Yıka temizlik ürünlerini seçebilirsiniz.

Aracın Klima Kanalları ve Dip Bölgelerin Temizlenmesi

 

Aracın havalandırma kanalları, gösterge panelleri, klima kanalları ve ön çekmece cam fitilleri gibi ulaşılması zor olan bölgeler Beni Yıka ürünleri ile hiçbir aksama zarar verilmeden temizlenebilmektedir. Beni Yıka mühendislerinin ciddi bir AR-GE çalışması sonucunda üretilen ürünler ile klima kanallarını ve aracın birçok dip bölgesini başarılı bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Plastik Aksam ve Deri Döşemelerin İnatçı Kir  Lekelerden Temizlenmesi ve Korunması

Aracınızın içerisindeki tüm plastik aksamlar Beni Yıka temizlik ürünleri ile temizlenmesi sayesinde ilk günkü görünümüne kavuşturulur. Torpido ve plastik temizleyici ve yenileyici Beni Yıka temizlik ürünleri ile bu tür plastik aksamlar oldukça başarılı bir şekilde temizlenir ve ilk günkü görünümüne kavuşturulur.

Deri ve vinil döşemeler Beni Yıka ürünleri ile yüzeye zarar verilmeden kaliteli bir şekilde temizlenmektedir.

Önemli Uyarı: Diğer işletmelerden farklı olarak Beni Yıka uygulama merkezlerinde plastik aksam ve deri döşemelerin kir ve lekelerden temizlenmesi ve korunması işlemi çeşit çeşit Beni Yıka temizlik ürünleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Yani Beni Yıka profesyonelleri kirin niteliğine en uygun Beni Yıka temizleyiciyi seçerek etkin temizlik ve koruma sağlamış olur.

 

Bagaj İçinin Temizlenmesi

 

Bagaj içinin temizlenmesi de kritik bir öneme sahiptir. Aracın en çok kirlenebilen bölümleri arasında yer alan bagaj içinin temizlenebilmesi için özel olarak üretilen Beni Yıka ürünleri tercih edilmelidir. Yüzeye zarar verilmeden yapılan bu işlemler neticesinde uzun süreli yoğun koruma sağlanır.

 

Araç Camlarının Temizlenmesi

 

Araç cam yüzeylerinin eskisinden daha kaliteli bir görünüme kavuşabilmesi amacıyla Beni Yıka mühendisleri tarafından oldukça kaliteli temizlik malzemeleri üretilmiştir. Görüş netliği sağlayan ve aracın cam yüzeyinin başarılı bir şekilde korunabilmesini sağlayan bu özel temizlik ürünlerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Aracın İçinin Ozonla Sterilizasyonu

 

Beni Yıka uygulama merkezlerinde aracınızın içi ozan ile temizlenmektedir. Yaklaşık olarak 20 dakika uygulanan ozan ile temizleme işlemleri sonrasında kötü kokular giderilmiş olur ve aracın temizlik koruması uzun bir süre sağlanmış olur. Aracın içindeki virüsleri ve bakterileri %99 oranında yok etmeye olanak tanıyan Ozan ile temizleme işlemleri için sizlere Beni Yıka uygulama merkezlerine bekliyoruz.

Önemli Uyarı: Birçok kalitesiz temizlik ürününün aksine Beni Yıka ürünleri temizlik sonrasında uzun süre solunulmasına neden olan havanın insan sağlığına zarar vermesini önler. Bunun için sertifikaya sahip olan tek temizlik markası olan Beni Yıka markasını sağlınız için tercih etmenizi tavsiye ediyoruz

Beni Yıka Hizmetlerinin Uygulanma Aşamaları

  • Kapı menteşe ve kilitleri temizlenir.

  • Otomobilin dış yüzeyi temizlenir.

  • Aracın iç kısmına kaliteli bir temizlik yapılır ve uzun süreli koruma işlemleri sağlanır.

  • Koltuk kızakları temizlenir.

  • Otomobilin iç kısmında ulaşılması zor olan bölgeler büyük bir titizlik ile temizlenir.

  • Araç içi hava kanalları temizlenir.

  • Otomobil aynaları içten ve dıştan temizlenir.

  • Otomobilin içi kurutulur.

  • Aracın içindeki plastik aksamlar koruma altına alınır.

  • Son olarak ozon ile dezenfektasyon işlemleri uygulanır.

Tüm bu işlemler yaklaşık olarak 4 - 6 saat sürmektedir. Zamanlama aracın niteliğine göre değişkenlik gösterebilmektedir…

bottom of page