top of page

Beni Yıka Araç İçi Baby Protection

Baby Protection Koruma Türkiyede İlk ve Sadece Beni Yıka Üsküdar Uygulama Merkezlerinde!

Araç bakım uzmanları teknolojiyi “devrimci” olarak nitelendiriyor – Yeni “ChemMonkey Cleaner” ile araç bakım uzmanları ilk kez araç içerisini temizlemek için doğal aktif maddeler kullanıyor. Bu eşsiz yenilik sayesinde Beni Yıka Üsküdar, pazarda öncü bir rol oynamaktadır.

 

Neden Baby Protection ChemMonkey

 

Probiyotikler, ürettikleri antimikrobiyal metabolitlerle patojen olarak tanımlanan zararlı mikrop, virüs, bakteri ve mantarların üremelerini baskılayan ve çoğalmalarını engelleyen canlı bakteri kültürlerinden oluşan mikroorganizmalar olarak tanımlamaktadır. Probiotic kültürler, kötü koku üretmeyen ve küflenmeye sebebiyet vermeyen sağlıklı mikroflora oluşturur.

 

*Bakteriler dünya üzerinde yaşam için hayati öneme sahiptir.

 

*Bakterilerin çoğu faydalıdır. Bu nedenle, onlardan tamamıyla kurtulmak yerine yararlı ve zararlı bakteriler arasında sağlıklı denge kurmak çok daha faydalı ve sürdürülebilir olacaktır.

 

*Böylece zararlı bakterilerin oluşturduğu risk de daha az olacaktır.

 

*Mikrobial yönetim ile, bakterilere karşı değil bakterilerle birlikte savaşarak istikrarlı mikroflora bir ortam oluşturulur.

 

*Beni Yıka Baby Protection ChemMonkey, sporülasyonun eşsiz özelliğine sahip önemli bir bileşen olarak probiyotik bakteriler içerir.

 

*Probiyotikler, insan ve hayvan sağlığı açısından faydalı ve koruyucu özelliğinden dolayı, gıda ve sağlık endüstrisinde yıllardır bilinen ve kullanılan güvenli ve faydalı bakterilerdir.

 

 

 

Mikrofloranın Gösterimi:

 

Beni Yıka Baby Protection ChemMonkey’in etkisini örnekle göstermek için tost ekmeği dilimi kullanılmıştır.

 

Ekmeğin sol kısmına 1 defa ChemMonkey Cleaner uygulandı; sağ kısmına ise herhangi bir işlem yapılmadı.

 

5 hafta sonrasında, uygulamanın yapıldığı kısım sağlıklı mikroflora dolayısıyla iyi durumdaydı; sağ kısım ise kötü mikroflora nedeniyle küflendi. Araçta türeyen ve klimadaki kötü kokunun nedeni de bu kötü mikrofloralardır.

 

Karşılaştırma Tablosu

 

Geleneksel Biyosidal Dezenfektan Ürünler

DEZENFEKSİYON: Uygulandığı ortamı kısa süreliğine (bir kaç saat) % 99,9 oranında microplardan (virus, bakteri, mantarlardan) arındırma anlamına gelir.

 

Sonuç:

 

  • İstenmeyen kokuları yeniden üreten çok dirençli mikropların hızla oluşumu.

 

  • Dezenfektanlar bakterilerin % 99.9’unu yok ederken; kalan % 0.1 çok kısa bir süre içinde yeniden çoğalır.

 

  • Dezenfektan yeniden gerekir.
     

Protection Ürünler

 

Bilinmelidir ki doğal ortamda oluşan tüm rahatsız edici kokulara yol açan mikroorganizmaları (bakteri, mantar, virus. vb.)  Yok eden ve havayı temizleyen yine doğada var olan yararlı bakterilerdır. Yararlı bakteriler doğanın görünmeyen temiz elidir.

 

ChemMonkey kültürler, uygulandıkları yüzeyde microbiyal bir katman oluşturarak yararlı bakteri üretmeye devam eder günlerce bazen aylarca microflorayı besleyerek ortamı tıpkı doğadaki gibi micro organizmalardan temizler,  kokusuz, temiz  ve sağlıklı bir havanın oluşmasını sağlar.

 

Mikrobial yönetim ile, bakterilere karşı değil bakterilerle birlikte savaşarak ortamı hastalıklara yol microplardan temizlenmesi, sağlıklı bir microfloraya kavuşturulması ve uzun süreli korunması mümkün olmaktadır.

 

Beni Yıka Baby Protection ChemMonkey Yılda iki kere kullanılır, sürekli bir koruma sağlar.

 

Bakteriyel direnç riski yoktur.

 

Uygulama

 

Beni Yıka Ozonla Sterilizasyon Uygulaması ile sterilize edilen araç içine, Beni Yıka Ürün Ve Uygulama Eğitimlerini alan profesyonel uygulama personelleri tarafından Beni Yıka Baby Protection ChemMonkey Clean ürünü uygulaması Beni Yıka Hizmet Standartlarına göre yapılarak Beni Yıka Baby Protection Koruma hizmeti gerçekleştirilir.

Toplam Hizmet İşlem süresi 1,5 saatir

 

Bu işlem sonucunda araç içine püskürtülen ürünün, araç içinde oluşturduğu kültürler 6 ay boyunca araç içinde koruma sağlar.

bottom of page